Reportaż ślubny

Reportaż ślubny stanowi niezapomnianą pamiątkę z wyjątkowego dnia jakim jest ślub. Jest swoistą historią pełną wzruszeń, ukazującą ulotne chwile i niezapomniane emocje. W sposób dyskretny uwiecznia czas spędzony z rodziną, zabawne sytuacje z udziałem przyjaciół. Pokazuje też entuzjazm, wzruszenie i radość. Para młoda wkłada wiele zaangażowania w to, aby zarówno ich ubiór, jak i stylizacja miejsca, w którym odbędzie się ślub, były spójne. Ważne żeby odzwierciedlały charaktery i temperamenty przyszłych małżonków.

Dobry fotograf potrafi stworzyć wieloplanowe zdjęcie. Polegają one na tym, że ukazane detale ślubne, dekoracje ślubne i ludzie pozwolą poczuć prawdziwą atmosferę miejsca, dynamizm przeżyć, spontaniczność. Równocześnie fotograf pozostaje niezauważony podczas imprezy. Jest dyskretny i działa tak, aby nie rzucać się w oczy i nie zawstydzać gości. Równocześnie stara się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego, zabawnego i wzruszającego. Warto polegać na jego doświadczeniu, gdyż niektóre sytuacje można przewidzieć i lepiej zaplanować. Miejsce na „first look” czy inne „mocne punkty” w harmonogramie tego wyjątkowego dnia, powinny być uchwycone w jak najlepszy sposób. Należy jednak pamiętać, że każda skrajność jest zła i ślub jak i wesele to nie plan filmowy. Nie będziemy poruszać się tutaj według odgórnie przygotowanego scenariusza. Zachowajmy złoty środek, pozwalając na spontaniczne emocje, łzy wzruszenia, ale również zadbajmy o ramowy plan wydarzeń.  Może się on przydać w stresujących momentach. Każdy reportaż ślubny można urozmaicić dodatkowymi atrakcjami na wesele, które mogą sprawić, ze nasze wesele będzie bardziej udane, a nasi goście będą je wspominać jeszcze przez długi czas.

Styl Pracy

Bez względu na to, czy wesele ma miejsce w pałacowej sali z kryształowymi żyrandolami, czy może jest to stodoła z sianem i lampionami, każdy ślub ma swój niepowtarzalny klimat. Jedyną w swoim rodzaju historię i bohaterów, których uwiecznienie stanowi sedno dobrej fotografii. To wszystko razem sprawia, że zdjęcia z reportażu ślubnego są niepowtarzalne i pozwalają przeżyć jeszcze raz tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość, jaką jest ślub. Dodatkowo stanowią wspaniały prezent dla rodziców i dziadków pary młodej. Wzruszają ciepłem, spontanicznością, radością czyli wszystkim tym, co stanowi podstawę życia rodzinnego.

Miejsca na przyjęcie weselne w stylistyce rustykalnej, które szczególnie polecamy i odwiedziliśmy już w przeszłości to: Stodoła Wszystkich Świętych, Ceglarnia Jarosławki, Cegielnia Rzucewo, Villa Love, Folwark Wąsowo, Uroczysko Zaborek, Hacjenda Dolina ŻabFolwark Wiązy, Osada Młyńska, Willa Tadeusz, Dwór w Brzeznej, Dolina CedronuŚlub we Włoszech

Lubimy również stylistykę klasyczną. Nasze ulubione śluby, które fotografowaliśmy w tym stylu odbyły się w tych miejscach: Pałac Goetza, Zamek Joanitów w Łagowie, Belvedere, Stara Zajezdnia, Zamek w Niepołomicach, Villa Julianna, Rezydencja Luxury Hotel, Dwór Sieraków, Dwór w Tomaszowicach, Hotel Stary