06.09.2016

OSADA MŁYŃSKA I BOHO WESELE| EDYTA & OKTAWIUSZ

OSADA MŁYŃSKA I BOHO WESELE

Jest ciepły, sierpniowy wieczór. Śpiący na moich kolana wierny, psi towarzysz wzdycha z cicha, a ja próbuje przypomnieć sobie dzień Edyty i Oktawiusza oraz ich slow wedding. Mógłbym oczywiście zacząć ten wpis od tego, że On przystojny, Ona piękna, ale czy nie byłoby to zbyt oczywiste i banalne? W związku z tym jadąc na to zlecenie, czułem już pod skórą, że „będzie się działo”… A działo się również za sprawą magicznego miejsca, jakim jest niewątpliwie Osada Młyńska. Ale zacznijmy od początku…

„Wsiadaj bracie, dalej, hop!”

Z domu do kościoła Edyta i Oktawiusz pojechali słynnym „ogórkiem” Volkswagena. Retro minibus podpowiadał, że urządzone przez nich wesele boho będzie luźną interpretacją festiwalowej imprezy pod krawatem. W kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie młodzi wypełnili „wolę przeznaczenia”. Potężne mury, kolorowe witraże, bogata ornamentyka gotyckiego wnętrza jeszcze mocniej potęgowały doniosły charakter tego momentu.

Kolejnym przystankiem na mapie świeżo upieczonych nowożeńców był zabytkowy folwark – Osada Młyńska w Oryszewie.

Folkowe wesele w Osadzie Młyńskiej

Z roku na rok, lista oryginalnych miejsc na wesele powiększa się, co niezmiernie nas cieszy. Uszczęśliwia nas również fakt, że coraz częściej mamy przyjemność pracować w tak wyjątkowych lokalizacjach. W przestrzeniach, gdzie przemyślany jest każdy detal, nie tylko jeśli chodzi o kwestie logistyczno-komfortowe uwzględniające uczestników wesela, ale również o aspekty wizualne. Tematy, które dla nas, fotografów są przecież bardzo istotne.

Właśnie do takich miejsc zalicza się Osada Młyńskaidealna na slow weddingUnosząca się tam magiczna aura sprawia, że krawat sam chce się lekko poluzować, rękawy koszul wędrują podwinięte w górę, a kobiece stopy pląsają boso po trawie, zostawiając szpilki przy najbliższym leżaku… A trzeba powiedzieć, że tamtejsze leżaki i snopki siana mają chyba moc iście rozweselającą, gdyż pojawiające się interakcje międzyludzkie sprawiły, że część taneczna w reportażu zeszła na drugi plan. Koniec koców wesele w Osadzie Młyńskiej do drętwych nie należało.

Slow wedding, czyli ślub na zwolnionych obrotach

Przygotowane przez Państwa Młodych wesele boho, pokryło się tematycznie z sielską estetyką miejsca okraszonego folklorem. Ona- rusałka z wiankiem, On- elegant z kwiatami w butonierce. Razem ostro wcisnęli hamulec i postanowili, że czas na ich przyjęciu będzie mierzony inną miarą.

Wesele w Osadzie Młyńskiej stanęło pod znakiem totalnej swobody. Goście rozgrzali parkiet do czerwoności, ich moc i energię tańca można było przeliczać na kilowaty. W tej sytuacji chillout na snopku siana miał swoje uzasadnienie.

W myśl koncepcji slow weddinEdyta i Oktawiusz podyktowali własne warunki. Wyszli poza tradycję utartych zwyczajów. Swoje fantazyjne wesele boho w wiejskiej stodole, w luźnej konwencji, bez pośpiechu, bez rozpędu przetańczyli po swojemu.

Behind the scenes

Sukienka – Madonna, buty – showroom Ksis, garnitur – Signor Leone, dekoracje – Oada Młyńska, bukiet i wianek – Kwiatowa Przystań.

 

osada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodoleosada młyńska wesele, slow wedding, wesele w stodole

27 komentarzy

Michał

Elegancko. Czasem się zastanawiam, po co wyjechałem :)

13:30 6 września, 2016
Odpowiedz

    admin

    Michał owszem, jest coraz lepiej jeśli chodzi o miejsca i stylizację. Powoli doganiamy zachód ;)

    13:57 6 września, 2016
    Odpowiedz

Krzysztof Laszczyk

genialne kadry, momenty i kolorystyka - m i a z g a po prostu!!

13:50 6 września, 2016
Odpowiedz

Voyteck

super klatki, pierwszy taniec mega!

13:51 6 września, 2016
Odpowiedz

Luke

Turbo Story! Brawo Panowie!!

14:05 6 września, 2016
Odpowiedz

Ania i Piotrek

Obejrzane z wielką przyjemnością. Mega materiał

14:23 6 września, 2016
Odpowiedz

Tomasz Prokop - Fotograf ślubny Kraków

Świetne kadry. Piękna filmowa obróbka.

14:35 6 września, 2016
Odpowiedz

Iza Górska

Cudowna opowieść, pełna subtelności i reporterskiego pazura. BRAWO!!

20:19 6 września, 2016
Odpowiedz

Michał

Dużo, bardzo dużo pięknych fotografii. Spust aparatu naciskacie we właściwych ułamkach sekundy, gratulacje!

22:52 6 września, 2016
Odpowiedz

Adam

Jak zwykle mnie denerwujecie :) Wszystko super - klimat, ludzie, kadry, emocje, niuanse ... masa wszystkiego dobrze dopieszczone :) Zazdroszczę i powodzenia :)

08:22 7 września, 2016
Odpowiedz

Ewelina Gierszewska

klatka z szelkami i welonem mistrz :) jak zawsze bardzo smacznie!

09:53 7 września, 2016
Odpowiedz

Karolina

dawno o ile w ogóle, nie widziałam tak ciekawych zdjęć weselnych, brak nudy, tona zachwytu. cudna robota! ps: może też dlatego że to znajomi odrywają rolę główną :P

23:05 7 września, 2016
Odpowiedz

Bewerbungsfotos Wien

Nice pictures,cool!

11:41 15 listopada, 2016
Odpowiedz

Hochzeitsfotograf Wien

Nice Wedding pictures.

16:25 17 listopada, 2016
Odpowiedz

Jacek Kawecki

Bardzo fajny reportaż ale co najbardziej mi się podoba to kreatywny sposób kadrowania. Brawo!

19:50 7 kwietnia, 2017
Odpowiedz

Paul

Fantastic photos !

16:49 21 lipca, 2017
Odpowiedz

Fotografia Przedszkolna Warszawa

Pięknie :)

11:56 9 sierpnia, 2017
Odpowiedz

Marcin

Świetny materiał. Klasa!

06:33 7 października, 2017
Odpowiedz

Zbyszek Misztela

Tak jak lubię! Reportaż top klasa, ale Wam komentować w ten sposób to jak mówić, że Mercedes to świetny samochód. Tego nie powinno się mówić, to widać i czuć! Pozdrawiam

21:58 24 października, 2017
Odpowiedz

FotoUrsus

Cudowne zdjęcia, takie reportaże ogląda się z przyjemnością :)

17:10 9 marca, 2018
Odpowiedz

Tomek - Poznań

Świetne się ogląda taki reportaż, świetne zdjęcia podczas ceremonii.

12:32 14 maja, 2018
Odpowiedz

Michał

Niesamowita inspiracja!

22:29 28 lutego, 2019
Odpowiedz

Łukasz Wąsik

Jest Moc! Świetny reportaż! Duża dawka inspiracji. pozdrawiam!

12:42 9 grudnia, 2019
Odpowiedz

Michał Krawczyński

Piękny reportaż. Tyle świetnych kadrów. Brawa

11:30 24 maja, 2020
Odpowiedz

Ola

Sztos repro <3

13:25 31 sierpnia, 2020
Odpowiedz

Radek Radziszewski

Rewelacja nie wiem jak mogłem wcześniej przeoczyć ten reportaż u was

21:45 24 października, 2020
Odpowiedz

Fotograf Ślubny Katowice

Killer shot! Fajna historia! Jestem na TAK!

11:42 18 stycznia, 2022
Odpowiedz