para deski swiatlo

 

Ślub w dworskim stylu | Dwór w Brzeznej koło Nowego Sącza

Jeśli szukacie miejsca na swój ślub z widokiem na góry, ale zależy Wam na lokalu na wesele w stylu dworskim to polecam Dwór w Brzeznej. Piękna posiadłość z przełomu XIX i XX wieku odnowiona i zaadaptowana do organizacji przyjęć na wysokim poziomie, eleganckich ale w przestrzeni Tatr.

Nie każdy kto organizuje ślub w górach szuka typowej góralskiej karczmy. Nie raz spotykałem się z takimi parami, które uwielbiają górskie krajobrazy, ale szukają miejsc nietypowych i jednocześnie spójnych z charakterem wyżynnych terenów. Dwór w Brzeznej , podobnie jak Willa Poprad, jest takim nietypowym miejscem na organizację wesela w górach.

Nietypowe miejsce na organizację ślubu w górach – Dwór w Brzeznej

Miejsce to spodoba się tym, którzy w szukają eleganckich, ale tradycyjnych klimatów. Dodatkowym jego atutem jest lokalizacja – mieści się on niedaleko Nowego Sącza. Dwór ten został specjalnie odrestaurowany w taki sposób, by nie utracił swego ducha i zachował swój szlachecki charakter.

Pięknie odnowione wnętrza spełnią oczekiwania par młodych poszukujących miejsca w stylu dworskim. Posiada on na swoim terenie dwie sale, w których można urządzać różnego typu imprezy. Szlacheckie wnętrza sprawdzą się zarówno przy organizacji wesela jak i kameralnego przyjęcia weselnego. Idealnie pasuje tutaj organizacja ślubów stylizowanych.

Oprócz samego obiektu mamy tu odrestaurowane zabudowania należące wcześniej do dworu a dziś przejmujące funkcję dodatkowych sal. Właściciel dodatkowo oferuje noclegi. Na poddaszu zaadaptowane zostały pokoje utrzymane w spójnym do całości klimacie. Dwór mieści się w parku, dzięki temu zachował swój pierwotny charakter. Bawiący się na weselu goście spokojnie mogą odetchnąć na tarasie z widokiem na pobliskie góry, albo przechadzać się nieopodal wśród alejek pełnych starych drzew. Dodatkowo zakochani mogą odpocząć na terenie dworu na romantycznej ławeczce z altaną porośniętą kwiatami.

kawiarka zaproszenierefleksy makijaz przygotowaniasloik detale slubne przyjecieprzygotowania makijazprzygotowania pan mlocy muchadrzewo przygotowania pan mlodycien swiatlo muchaprzygotowania rodzina welon ogrodogrod panna mloda welondzieci blogoslawienstwobabcia blogoslawienstwolzy welon usmiechrodzina rodzice przytulaniezdjecie rodzinne rodzina sesjababcia dzieci hustawkapanna mloda welonsesja pary mlodejusmiech kosciol nowy saczkosciol wejscie girlandywejscie kosciol pocalunek rodziceportret kosciol nowy saczgoscie weselni kosciol ceremonia zyrandolgoscie ceremonia modlitwagoscie obrazy ceremoniaskarpety portret ceremoniausmiech ceremoniajezus obraz ceremoniaobroczki ceremonia usmiechlzy wzruszenie rodzicepierwszy pocalunek ceremoniabrawa dzieci ceremoniaceremonia para mloda kosciolbabcia babcie rodzina gestbabcia usmiech zyczeniapocalunek wyjscie z kosciola zdjecie grupowemuzyka taniec spiewwelona wyjscie z kosciola dziecimuzyka trabka para mlodadwor w brzeznej przyjecie wystrojdetale zyrandol dwor w brzeznejarbuz owoce stolciastka goscie listakieliszki low key powitaniechlopiec okno szybygoscie taniec usmiech scianasesja plenerowa deski drzwi para mlodawelona portretcien portret para mloda sesja plenerowatort antresola gosciepierwszy taniec sala weselnazdjecie komorka zyrandolpiwo kraftokulary gest goscie weselnitaniec siostry scianamenu zawieszki przyjecietaniec goscie nogitaniec ruch cienie przyjecietanie ruch cienietaniec goscie czerwona sukienkagoscie weselni przyjecie zabawapara mloda pierwszy taniec calususmiech goscie weselnidwor w brzeznej przyjecietoast muzyka taniec spiewtort talerz owoceoczepiny welon usmiech przyjecietaniec koleczko para mloda przyjecieswiece sukienka panna mloda

Ślub cywilny czy kościelny?

Miejsce to idealnie będzie odpowiadał także tym osobom, które chcą na jego terenie wziąć ślub cywilny. Cudowny rozległy krajobraz, miejsce z widokiem na góry, piękna drewniana altana porośnięta kwiatami to jedna z możliwości wykorzystania przestrzeni Dworu w Brzeznej.

Dla par, które chcą pobrać się w kościele bliskość Nowego Sącza zapewni możliwość znalezienia miejsca ceremonii . Osobiście jestem pod wrażeniem drewnianej świątyni w Skansenie w Nowym Sączu. Sądecki Park Etnograficzny na swoim terenie ma piękny, drewniany kościół katolicki z XVIII w. z bogatymi zdobieniami i zachwycającym wnętrzem. Miejsce to spodoba się tym parom młodym, które szukają niewielkiego drewnianego kościółka z duszą.

Dwór jako miejsce fotogeniczne

Romantyczny klimat dworu idealnie sprawdza się także na organizację sesji zdjęciowych. Z punktu widzenia fotografa ślubnego to idealne miejsce, gdzie można zaaranżować wiele ważnych punktów dnia wesela.

Jeżeli Para Młoda szykuje się do ślubu to dla fotografa ślubnego zorganizowanie ubierania się młodych w plenerze jest czymś magicznym. Przy okazji fotograf ma szansę zrobić kilka portretów parze młodej (fresh look). A dla par chcących uwiecznić first look Dworek oferuje wiele miejsc do zaaranżowania takiej chwili. Można wykorzystać wspomniany już ogród z widokiem na góry, gdzie para młoda spojrzy na siebie pierwszy raz w strojach ślubnych. To także idealne miejsce na zorganizowanie błogosławieństwa w ogrodzie.

Ale to nie wszystkie fotograficzne możliwości tego miejsca. Dwór i jego położenie pozwala na zrobienie mini sesji zdjęciowej w dniu ślubu. Dzięki temu można porwać parę młodą dosłownie na kilka zdjęć poślubnych z Tatrami w tle. W takiej przestrzeni można zaaranżować sesję nie zajmując parze młodej wiele czasu. Dzięki temu goście nawet nie zauważą chwilowego braku młodych na sali. Dodatkowo goście mogą się także do takiej sesji dołączyć. Są to również idealne warunki na organizację mini sesji zdjęciowych z gośćmi.

Dwór w Brzeznej oferuje szeroki wachlarz możliwości dla tych z par, które chcą znaleźć nietypowe miejsce na swój ślub w górach. A ja z przyjemnością będę towarzyszyć tym parom, które zaproszą mnie do fotografowania uroczystości w tym miejscu.