ArrowArrow
ArrowArrow
PlayPause
ArrowArrow
Slider

Sesja Ślubna

Sesja ślubna zazwyczaj stanowi kontynuację zdjęć z reportażu ślubnego. Para młoda może utrzymać podobną stylizację, jaka pojawiła się na weselu, spójne detale i dodatki. Plener ślubny może też stanowić niezależną część zdjęć, które realizowane są w odmiennej scenerii, w miejscach ważnych dla pary młodej. Mogą one być związane z pierwszym spotkaniem czy zaręczynami.

Zdjęcia plenerowe odznaczają się subtelnością i delikatnością. Każdy gest, spojrzenie i dotyk ma tu ogromne znaczenie. Emocje między małżonkami rzutują na ich mimikę, pokazują ich temperament i osobowość. Odpowiednia sceneria pozwala uchwycić tajemniczość i pokazać niedopowiedzenie dzięki czemu fotografie te są niepowtarzalne.

Plenery ślubne w górach niosą ze sobą niepowtarzalną energię, pozwalają ukazać monumentalność przyrody i delikatność emocji. Dynamizm miejskiej scenerii uwiecznia żywiołowość i radość życia, ciągłe zmiany i tempo przeżyć. Zdjęcia wykonane w zamkach, stodołach czy małych wioskach uwieczniają subtelność i sentymentalność, pozwalają na oddanie ciepła i rustykalności miejsca. Sesje zagraniczne często odwołują się do wspomnień pary młodej, ich wspólnych podróży lub spełniają marzenia o uwiecznieniu ich uczucia w konkretnej scenerii.

Bez względu jednak na miejsce, sesja plenerowa jest niezapomnianą pamiątką, na której para młoda, już bez rodziny czy przyjaciół jak to było podczas reportażu ślubnego, jest skupiona tylko na sobie, skoncentrowana na chwili, która trwa i emocjach, które fotografia ślubna pozwala uchwycić w sposób niezastąpiony.