20.10.2017

VILLA JULIANNA | ELEGANCKIE WESELE | CANDICE & MATEUSZ

Villa Julianna to jeden z bardziej eleganckich lokali na mapie Warszawy, w jakim przyszło mi fotografować bardzo wytworne, międzynarodowe wesele Candice i Mateusza. Villa Juliana to odrestaurowany dworek, który pod Warszawą tworzy stylowe miejsce, pełne smaku i szyku. Odnajdzie się w nim każda para młoda szukająca eleganckich wnętrz, ale takich z duszą.

Dla fotografa, podczas reportażu ślubnego, nie ma nic bardziej wymarzonego od połączenia pięknej, kochającej się pary młodej, gości z którymi łączą ich emocjonalne więzy i miejsca przyjęcia, które swą estetyką tworzy stylowe tło do dziejących się wydarzeń. Mogło by się wydawać, że fotografując tak wiele ślubów widziałem już wszystko. Nic bardziej mylnego. Każda para jest inna i ich miłość wyrażona zostaje inaczej. Dzięki temu za każdym razem tworzy się nowa historia.

ŚLUB W CENTRUM WARSZAWY

Candice i Mateusz, ich ślub w centrum, a potem piękne stylowe przyjęcie w bardzo klimatycznym odrestaurowanym dworku Villa Julianna pod Warszawą, utkwiło mi w pamięci z wielu powodów. Od początku czułem, że wszystko tu będzie przemyślane, dopasowane, estetyczne i eleganckie. Do tego okraszone emocjami, które tak bardzo lubię czuć na reportażach.

Ten sierpniowy dzień zaczął się od przygotowań w hotelu z widokami na Pałac Kultury. Candice wyglądała pięknie w koronkowej długiej sukni, z burzą rozpuszczonych ciemnych loków, które ujarzmiła złota, bardzo stylowa opaska. Mateusz wybrał klasyczny strój, który świetnie przełamywały ekstrawaganckie szelki. Oboje wyglądali pięknie. Zadbali także o bardzo ważny szczegół – pierwszy raz ujrzeli się przed ołtarzem, do którego prowadził Pannę Młodą tato. Zobaczcie sami jak oni na siebie patrzyli. I uwierzcie – takie czułe spojrzenia towarzyszyły im przez cały czas.

villa julianna, slub w warszawie, slub klasyczny, slub z klasa, wesele z klasa, wesele w warszawie, fotografia slubna warszawa, hotel polonia, wesele w willi julianna villa julianna, slub w warszawie, slub klasyczny, slub z klasa, wesele z klasa, wesele w warszawie, fotografia slubna warszawa, hotel polonia, wesele w willi julianna villa julianna, slub w warszawie, slub klasyczny, slub z klasa, wesele z klasa, wesele w warszawie, fotografia slubna warszawa, hotel polonia, wesele w willi julianna villa julianna, slub w warszawie, slub klasyczny, slub z klasa, wesele z klasa, wesele w warszawie, fotografia slubna warszawa, hotel polonia, wesele w willi julianna villa julianna, slub w warszawie, slub klasyczny, slub z klasa, wesele z klasa, wesele w warszawie, fotografia slubna warszawa, hotel polonia, wesele w willi julianna villa julianna, slub w warszawie, slub klasyczny, slub z klasa, wesele z klasa, wesele w warszawie, fotografia slubna warszawa, hotel polonia, wesele w willi julianna villa julianna, slub w warszawie, slub klasyczny, slub z klasa, wesele z klasa, wesele w warszawie, fotografia slubna warszawa, hotel polonia, wesele w willi julianna villa julianna, slub w warszawie, slub klasyczny, slub z klasa, wesele z klasa, wesele w warszawie, fotografia slubna warszawa, hotel polonia, wesele w willi julianna

ELEGANCKIE WNĘTRZA –  VILLA JULIANNA

Ogólnie byłem pod wrażeniem jak bardzo wszyscy na tym przyjęciu byli ze sobą zżyci. Przełożyło się to oczywiście na wiele pięknych momentów, które mogłem sfotografować. Czułe gesty, przymknięte oczy, przytulania, śmiech, wielka radość, wzruszenia i płynące łzy. A gdy do tego dodamy piękne wnętrza klimatycznej Villi Juliana, z wielkimi oknami na zielony ogród, muzykę jazzową w tle, swobodną rodzinną atmosferę wśród gości i ciepły letni sierpniowy wieczór –  to co otrzymamy? Prawdopodobnie jedną z najlepszych recept na udane przyjęcie ślubne.

MIĘDZYNARODOWE PRZYJĘCIE WESELNE

Dodam, że dla tej pary młodej organizacja wesela w Polsce była nie lada wyzwanie. Pan młody jest Polakiem, ale przeprowadził się po studiach do Australii. Poznał tam pochodzącą z RPA Candice. Oboje postanowili pobrać się w Polsce. Zaproszona była sporo grupa ludzi z RPA, Polski, ale i wielu gości przyleciało aż z Australii. Wszyscy spotkali się aby świętować z parą młodą ich wielki dzień. I wiecie co – udało się to wszystko zorganizować tak, że każdy najmniejszy szczegół był przemyślany.

Spójrzcie, jak to wszystko spójnie wyglądało. Począwszy od wizerunku ślubnego obojga małżonków, pięknych wnętrzach majestatycznego starego kościoła. Skończywszy na detalach takich jak złote dodatki u Candice i jasnych, przestronnych, eleganckich wnętrzach Villi Juliana . Nie odmówiłem sobie zrobienia mini pleneru także z zabytkowym Bentleyem, który także świetnie wpasował się w klasycznie elegancki styl przyjęcia. Tu po prostu czuło się dbałość o detale, które tworząc jedną spójną całość nadały stylowego charakteru wesela w Villi Juliana. Mam nadzieję, że udało mi się wprowadzić Was w ten dzień pełen emocji i zatrzymać na zdjęciach emocje, które w ten dzień i mnie się udzieliły.

 

20 komentarzy

Jasiek

Rewelacja Panowie,coś pięknego !!

21:41 20 października, 2017
Odpowiedz

  Lukasz Topa

  Dzięki Jasiek! :) Fajnie, ze poświeciłeś chwile i rzuciłeś okiem :)

  21:52 20 października, 2017
  Odpowiedz

Just Married Fotografia Ślubna

Świetnie połapane momenty! Cudne kolory! Jak zwykle genialna robota!

21:41 20 października, 2017
Odpowiedz

  Lukasz Topa

  Dzięki!

  21:53 20 października, 2017
  Odpowiedz

Anna i Piotr Dziwak

Genialne... Jest radość, są łzy - z zapartym tchem oglądaliśmy od początku do końca

22:24 20 października, 2017
Odpowiedz

  Lukasz Topa

  Bardzo nam miło. Dziękujemy i mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda się dostarczyć taką dawkę emocji :)

  23:43 20 października, 2017
  Odpowiedz

Iza Górska

Niezależnie od tego, czy ślub jest rustykalny, czy jest w konwencji glamour - czyli jest elegancki, klasyczny - zawsze poznam Wasz styl. Oko reportera, wrażliwość na detal, światło, piękno kobiety, na ludzkie interakcje - świetna robota!

22:40 20 października, 2017
Odpowiedz

  Lukasz Topa

  Dziękuje Iza za bardzo rzeczowy komentarz. To dla mnie bardzo duży komplement, jeżeli nasz styl jest rozpoznawalny, powtarzalny i cały czas intrygujący. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy :)

  23:45 20 października, 2017
  Odpowiedz

Łukasz Popielarz Fotografia

O jakie to dobre ! Jest Moc <3

09:24 21 października, 2017
Odpowiedz

Sławek Stelmach

Udało się Wam wprowadzić widza w latynoskie rytmy. Kolejny raz pokazujecie niestandardowe podejście i kadry jak fotografowanie z zewnątrz przy torcie.

08:28 23 października, 2017
Odpowiedz

Fotobox mieten Wien

Nice wedding photography, very nice pictures.

17:39 24 października, 2017
Odpowiedz

Tomasz Pańszczyk

Wspaniały materiał, kompletny pełen emocji i momentów:)

13:29 27 października, 2017
Odpowiedz

Adrian

Przepiękna sesja zdjęciowa. Od razu widać, że fotograf był z młodymi w niemal cały czas. Tego zabrakło na moim ślubie.

15:43 27 października, 2017
Odpowiedz

Marcin Drechna

Dobra robota ! Miło się oglądało :)

22:51 27 października, 2017
Odpowiedz

Lee Maxwell

What a cool set! Love the ides of walking through town after the ceremony! Some great framing in this set!

13:43 30 października, 2017
Odpowiedz

DreamEye Studio

Przepiękne!

23:26 14 listopada, 2017
Odpowiedz

Szymon Olma

Wchodząc do Was wiem, że trafię na bardzo dobry reportaż. Co mogę powiedzieć - po raz kolejny utwierdzam się w tym przekonaniu.

03:22 20 listopada, 2017
Odpowiedz

Monika

Przepiekne miejsca, młodzi itd. ale przede wszystkim mistrzowskie oko. Świetne!

11:10 3 stycznia, 2018
Odpowiedz

Fiona

What a beautiful August wedding, location amazing, gorgeous couple very stylish and romantic. Her dress is stunning. I love the intimate reception.

00:13 22 stycznia, 2018
Odpowiedz

Luke

Ponadczasowa klasyka. Super robota! Jest się czym inspirować..

13:07 16 kwietnia, 2020
Odpowiedz