03.01.2017

WILLA TADEUSZ | BASIA & SZYMON

Willa Tadeusz – miejsce na wesele z klimatem

Sezon ślubny 2016 jest już za nami i będziemy chcieli dzielić się teraz nieco częściej z Wami naszymi materiałami zdjęciowymi. Mamy Wam do pokazania wiele pięknych ślubów, wyjątkowych plenerów ślubnych, wiele urokliwych i klimatycznych miejsce na przyjęcie weselne. Wszystko to już niebawem pokażemy Wam na naszym blogu! Ślub Basi i Szymona odbył się w malowniczo położonym miejscu, które nosi nazwę: Willa Tadeusz w Lanckoronie. Oto jak do tego wszystkiego doszło!

Najpiękniejsze wesela w Polsce

Podczas naszego pierwszego spotkania mówili dużo o sobie, swoich pomysłach i marzeniach. Basia i Szymon opowiadali jak wyobrażają sobie swoje wesele, jak powinna wyglądać ich ceremonia. Od zawsze wiedzieli, że Willa Tadeusz to miejsce, w którym zorganizują tak ważny dla nich dzień. Czemu by więc nie spróbować podejść do tematu nieco inaczej, nie do końca zgodnie z tym co nakazywałaby polska tradycja? W planach były więc ceremonia ślubna zlokalizowana w okolicach basenu, wesele w namiocie i godziny sielankowych rozmów w ogrodach pod gołym niebem. Wiedziałem, że to musi wypalić! W ciągu całego dnia czułem na swoich obiektywach ogromną wręcz dawkę szczęścia bijącego od wszystkich, którzy tego dnia mnie otaczali. Reportaż ślubny, za który byłem odpowiedzialny w tym dniu robił się niejako sam. Willa Tadeusz to miejsce o tyle ciekawe, że sprawia wrażenie niedostępnego, cichego do którego wstęp mają tylko Ci, którzy postanowią się sami o niej dowiedzieć co dało się odczuć przez cały czas.

Jeden z najładniejszych ślubów 2016 roku

No właśnie, czy nie fajnie byłoby zobaczyć najpiękniejsze wesela z całego roku zebrane w jednym miejscu? Bardzo miłym wyróżnieniem, co wiem nieoficjalnie i przedpremierowo także ciiii…jest to, że ślub Basi & Szymona ukaże się w najnowszej książce Bridelle pt. „Projekt nasz ślub” jako jeden z 54  wybranych, spośród zgłoszonych 3000. Będzie tam jednym z wielu wyjątkowych wesel, które odbyły się w 2016 roku na terenie całej Polski.

Mamy nadzieję, że przejrzycie zdjęcia do końca i nie będziecie mogli przez ten czas oderwać oczu od monitorów 🙂

3 komentarze

Klara

Piękne zdjęcia. Niesamowita suknia Panny Młodej. Nikt nie wpadł do tego basenu?

13:53 1 grudnia, 2017
Odpowiedz

Jorge Márquez

Precioso trabajo! Enhorabuena

12:01 12 czerwca, 2020
Odpowiedz

Marta

Zdjęcia przepiękne. Czy można się dowiedzieć skąd pochodzi suknia panny młodej?

11:33 2 sierpnia, 2020
Odpowiedz