18.04.2020

TOP 20 MIEJSC NA PRZYJĘCIE WESELNE W MAŁOPOLSCE

Są takie miejsca na mapie Małopolski, gdzie znaleźć można białe kruki wśród sal weselnychWyjątkowe, imponujące, fascynujące. Osadzone w malowniczych scenografiach potrafią zacierać trwałe granice między marzeniami a rzeczywistościąSale weselne w okolicy Krakowa oraz samej stolicy Małopolski śmiało wychodzą poza sztywne ramy konwencji. Nadaremne jest powstrzymywanie westchnień zachwytu, bo ich lokalizacja, architektura, design wnętrz oraz menu urzekają bezwiednie, z mistrzowską zręcznością hipnotyzera.

Fotografia ślubna daje możliwość poznania nowych przestrzeni, doświadczenia różnorodności. Oprócz autorów zdjęć, stajemy się równocześnie podróżnikami. W związku z tym przygotowaliśmy subiektywne zestawienie idealnych sal weselnych w Krakowie i okolicachLista, przefiltrowana przez nasze własne standardy, prezentuje miejsca z temperamentem oraz niesamowitym potencjałem. Potraktowana jako mapa, być może pomoże wskazać interesujące lokalizacjprzyszłym małżonkom, poszukującym nietypowych standardów.

Gotowi na wycieczkę? Zatem rozsiądźcie się wygodnie. Najwspanialsze miejsca na wesele w Małopolsce otwierają swoje podwoje, specjalnie dla Was.

Pałac Goetz Brzesko

Czapki z głów! Olśniewający i wytworny Pałac Goetz to jeden z najbardziej okazałych obiektów na naszej liście. Już w progach rezydencji wita wytworność, więc wejście do niej w trampkach i dresie, mogłoby właściwie zostać karane zakuciem w dyby.

Wnętrza urządzone w klasycznym stylu, z wszechobecnymi marmurami oraz solidnymi schodami z drewna, plafonami, płaskorzeźbami i strojnymi żyrandolami z mieniącymi się kryształami, mają wiele do zaoferowania jako sceneria do sesji ślubnej. Choć pałacowego ogrodu w angielskiej estetyce także nie omijają zachwyty. Co ważne, na terenie kompleksu pałacowego mieści się kaplica, więc Pałac Goetz oraz wesele odbywają się w jednym miejscu.

Jeśli któraś z pań kiedykolwiek pragnęła stać się najprawdziwszą księżniczką, w tym pałacu swoje marzenia może śmiało przekuć w rzeczywistość.

Puszczając wodze fantazji wyobrażamy sobie eleganckie wesele intrygującym stylu glamour albo sensualnym i zwiewnym klimacie boho. Jest morze możliwości!

kler, gdzie krecili kler, pałac w brzesku kler, gdzie krecili kler, pałac w brzesku pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub pałac goetz brzesko, pała goetza, piękne miejsce na eleganckie wesele, wesele w małopolsce, sala w małopolsce na ślub

Hotel Stary Kraków

Hotel Stary to ewidentnie jeden z atrakcyjniejszych adresów w ślubnym przewodniku Krakowa. Zlokalizowany na najstarszej ulicy w mieście, w niedalekiej odległości od Zamku Królewskiego i Kazimierza, wpisany jest w szlachetną architekturę sąsiadujących kamienic. Hotel może pochwalić się bogatą historią – jego rodowód sięga XIV wieku. Z hotelowych tarasów rozpościera się fenomenalny widok na Wawel.

Monumentalne wnętrza zaaranżowane na styl butikowy są kwintesencją gustowności, przedkładają indywidualność nad powtarzalność. Z jednej strony dostojne, kamienne mury z drugiej designerskie, stylowe meble – równowaga godna yin i yang.

Weselne menu to kompozycja wykwintnych dań, którym somelier dedykuje odpowiedni zestaw win. Luksusowe wesele w Krakowie o eleganckim charakterze robi głęboki ukłon w stronę tradycji, ale nie zapomina o nowoczesności. Jego zwieńczeniem może być sesja ślubna w tajemniczych i romantycznych zakątkach miejskich uliczek.

zdjęcie grupowe, rynek w Krakowie, krakowski rynek hotel stary, przygotowania do ślubu hotel stary kraków, wesele w plenerze hotel stary wnętrza, zdjęcie druhen hotel stary kraków, sala weselna, zdjęcia ślubne przyjęcie weselne, przemówienia na ślubie, tata panny młodej przygotowania ślubne, suknia ślubna

Pałac pod Baranami

Pałac pod Baranami, czyli Pałac Potockich, znajduje się w samym sercu Krakowa. Historia hotelu, mieszczącego się w okazałej kamienicy i położonego w bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego, rozpoczyna się w epoce średniowiecza. W tamtym czasie w miejscu obecnego pałacu znajdowała się gospoda. W podworcu trzymano barany przeznaczone na sprzedaż – stąd właśnie wzięła się nazwa hotelu. Z kolei gotyckie podziemia do dziś służą jako artystyczna scena kultowej Piwnicy pod Baranami.

Pałac stanowi gustowne i pełne wdzięku miejsce na wesele w Krakowie. Obiekt dysponuje pięcioma wytwornymi salami w stylu klasycystycznym. Największa z nich – sala balowa posiada ponad 100 m²Do woli korzystać można również wielkoformatowego tarasuzapewniającego wspaniałą panoramę.

W tak bajecznym i olśniewającym miejscu fenomenalnie odnajduje się fotografia ślubna. Kraków stwarza ogrom możliwości wykonania spektakularnych sesji w otoczeniu zabytków.

pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf kraków pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf kraków pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf kraków pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf Kraków, sale weselne w małopolsce pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf Kraków, sale weselne w małopolsce pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf Kraków, sale weselne w małopolsce pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf Kraków, sale weselne w małopolsce pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf Kraków, sale weselne w małopolsce pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf Kraków, sale weselne w małopolsce pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf Kraków, sale weselne w małopolsce pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf Kraków, sale weselne w małopolsce pałac pod baranami, wesele w Krakowie, fotograf Kraków, sale weselne w małopolsce

Dwór Sieraków

Sale weselne w okolicy Krakowa często mają swoją własną duszę, zupełnie tak, jak ludzie. Niewątpliwie posiada ją również Dwór Sieraków, w położony 20 km od Krakowa. Rezydencja wznosi się na jednym z łagodniejszych grzbietów Pogórza Wielickiego może poszczycić się wspaniałą genealogiąDookoła las, cisza – lokalizacja totalnie kontrastująca z wielkomiejskim tumultem.

Pięknie odrestaurowana posiadłość z polską, dworską duszą wita nobliwą architekturą. Do środka zapraszają wnętrza w stylu angielskim, trzymające się eleganckiej etykiety, choć nie pozbawiono ich przytulności. Znakiem rozpoznawczym aranżacji są grube tkaniny, masywne meble z drewna oraz niejednokrotnie przewijające się motywy florystyczne.

Ta XIX-wieczna rezydencja jest istotną pozycją na liście sal weselnych zwłaszcza dla par chcących powrócić do korzeni i marzących o tym, żeby zorganizować elegancki ślub klasyczny.

Czym jeszcze może zaskoczyć hotel? Wódkami własnego wyrobu, pokaźną kolekcją win, z której każdy gość wybiera trunek do swojego posiłku oraz obfitym śniadaniem w prawdziwie staropolskim wydaniu.

Dwór wpisał się na stałe we wszechobecnie królującą przyrodę. Plenery ślubne wśród bukowego starodrzewu są tajemnicze i niesłychanie romantyczne. Kto się pisze na taką sesję? My na pewno, obiema rękami!

dwór sieraków ładna pogoda na wesele, wesele w dworze okolica dworu sieraków dekoracje weselne wnętrza dworu sieraków, wesele pod krakowem przygotowania do ślubu, dwór sieraków, bukiet ślubny dwór sieraków wesele, powitanie pary młodej piękna pogoda na ślub, wesele w namiocie sesja ślubna w dniu ślubu, sesja w ten sam dzień podrzucanie pary młodej

Stara zajezdnia Kraków

Stara zajezdnia – miejsce posiadające swój indywidualny sznyt. Choć obecnie jest obiektem zabytkowym, nadal świeci swoim dawnym blaskiem. Dawna zajezdnia tramwajowa, usytuowana w samym sercu krakowskiego Kazimierza, przeistoczyła się w salę weselną z prawdziwego zdarzenia.

To obiekt wyjątkowy przede wszystkim z uwagi na swoją unikalną architekturę. Tzw. „mur pruski”, czyli drewniana konstrukcja szkieletowa z ceglanym wypełnieniem, stanowi oś centralną wystroju tej przestrzeni. Styl dedykowany przede wszystkim tym, którzy w rasowych klimatach industrialnych czują się jak ryba w wodzie. Stara zajezdnia w tak nastrojowym miejscu, wypełnionym sporym ładunkiem emocjonalnym, musi być skazany na sukces.

Wnętrze hali zabiera gości w fenomenalną podróż do przeszłości, o dobrych kilka dekad wstecz. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wsiadać i drzwi zamykać!

sale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Kraków sale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Krakówsale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Kraków sale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Kraków sale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Kraków sale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Kraków sale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Kraków sale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Kraków sale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Kraków sale weselne w Krakowie, wesele w Krakowie, sale weselne w małopolsce, stara zajezdnia Kraków

Dwór w Tomaszowicach

Sala weselna w okolicy Krakowa przepięknie odwołująca się do przeszłości? Dwór w Tomaszowicach zaprasza w swoje gościnne progi. Zlokalizowany na krakowskich przedmieściach to autentyczna enklawa relaksu.

Ślub i przyjęcie weselne są w stanie realizować różnorodne scenariusze. Orientalna altana na wzgórzu służy na czas ceremonii, osadzona jest pośród okazałego starodrzewuMajestatyczna Oranżeria z gotyckimi, łukowymi oknami i dostojnymi kandelabrami posiada szlachetny, dworski klimat. Organizowane są w niej huczne przyjęcia weselne liczące nawet 500 osób. Przeciwwagą stylistyczną wobec aranżacji Oranżerii jest nowoczesna Galeria Panorama. Stylowa oraz elegancka, dzięki wielkoformatowym przeszkleniom płynnie przechodzi w przestrzeń ogrodu. Trzecim kandydatem na przyjęcie weselne jest zabytkowy Spichlerz nawiązujący do stylu rustykalnego. Wnętrza podkreślone lokalnym wapieniem jurajskim i drewnem komponują sielską, naturalną aurę. Jest swobodnie, romantycznie – tak, jak być powinno.

dwór w Tomaszowicach, piękne miejsce na przyjęcie, sala weselna kraków dwór w Tomaszowicach, piękne miejsce na przyjęcie, sala weselna kraków dwór w Tomaszowicach, piękne miejsce na przyjęcie, sala weselna kraków dwór w Tomaszowicach, piękne miejsce na przyjęcie, sala weselna kraków dwór w Tomaszowicach, piękne miejsce na przyjęcie, sala weselna kraków dwór w Tomaszowicach, piękne miejsce na przyjęcie, sala weselna kraków

Witkowa Chata Modlniczka

Jeśli istnieje perfekcyjna sala weselna w okolicy Krakowa, do której można uciec przed wielkomiejskim zgiełkiem to jest nią z pewnością Witkowa Chata. To część ogromnego kompleksu hotelowego, bezbłędnie wpisującego się w malowniczy krajobraz Małopolski. Pobyt tutaj jest realnie odczuwalnym oderwaniem się od rzeczywistości.

Hotel posiada cztery sale weselne: pokaźną salę bankietową w stylu klasycznym, mieszczącą ponad 270 osób, restaurację Werona stylizowaną na modę włoską, efektowną salę kominkową z drink barem oraz chatę z drewnianych bali w rustykalnych klimatach.

Tutaj można liczyć również na ślub w plenerze i otoczyć się towarzystwem zapierającą dech w piersi scenerią lasów oraz łąk. Urocze ławeczki z drewna, romantyczne alejki i bujne skwery zieleni – sesja ślubna w takich okolicznościach przyrody nosi znamiona magii. Niezmiennie pozostajemy oczarowani!

witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele witkowa chata, miejsce na wesele koło krakowa, rustykalne wesele

Ogrody muzeum archeologicznego Kraków

Pamiętajmy o ogrodach…”! Szczególnie wtedy, gdy na celowniku mamy ceremonię ślub w spektakularnej scenerii natury. Ogrody muzeum archeologicznego zlokalizowane są w ścisłym centrum starego Krakowa, tuż przy Plantach. Z tego miejsca można podziwiać widok Wzgórza Wawelskiego, zachwycającego zwłaszcza po zachodzie słońca. Urokliwa zieleń, stare mury, przestrzeń – zestawienie tworzące dotąd nieznane oblicze krakowskiej rzeczywistości.

Ślub w zakątkach ogrodu zostaje przeniesiony w zupełnie inny wymiar. Całkowicie oderwany od tu i teraz. Sesje plenerowe są wymagające, więc przed niełatwymi zadaniami staje fotograf. Kraków to duży tygiel kulturowy, mocno tętniący życiem. Jednak wbrew pozorom posiada takie niezurbanizowane perełki, które istnieją w wizualnej autonomii.

W tych niecodziennych miejscach powstają niesamowite reportaże ślubne, barwnymi obrazami opowiadające o intensywnych kolażach emocji.

ogrody muzeum archeologicznego w krakowie, sala koło rynku w krakowie, wesele koło rynku, rynek w krakowie ogrody muzeum archeologicznego w krakowie, sala koło rynku w krakowie, wesele koło rynku, rynek w krakowie ogrody muzeum archeologicznego w krakowie, sala koło rynku w krakowie, wesele koło rynku, rynek w krakowie dekoracje weselne, ślub w plenerze ogrody muzeum archeologicznego w krakowie, sala koło rynku w krakowie, wesele koło rynku, rynek w krakowie ogrody muzeum archeologicznego w krakowie, sala koło rynku w krakowie, wesele koło rynku, rynek w krakowie ślub w plenerze ogrody muzeum archeologicznego w krakowie, sala koło rynku w krakowie, wesele koło rynku, rynek w krakowie ogrody muzeum archeologicznego w krakowie, sala koło rynku w krakowie, wesele koło rynku, rynek w krakowie

Pałac w Paszkówce

Czy poszukiwane są sale weselne w okolicy Krakowa? Jeśli odpowiedź brzmi – „tak”, to Pałac w Paszkówce jest jednym z miejsc godnych polecenia. Ogromny kompleks hotelowo-parkowy być może posiada wspólne powinowactwo z Wersalem. Przepastne komnaty, okazałe XIX- wieczne, dębowe meble i wszechobecna elegancja definiują charakter tego miejsca.

Neogotycki pałac dysponuje wszelkimi udogodnieniami i z pewnością nie powstydziłby się go sam Król Słońce. Tutaj można liczyć na uprzejmość pałacowego concierga, spróbować wybornych win sprowadzanych z Francji oraz zintegrować się z naturą, która swoimi wdziękami okala pałac.

Kontakt z otaczającą przyrodą można zintensyfikować decydując się na ślub i przyjęcie weselne w ogrodzie zaaranżowanym w dumnym, angielskim stylu. Dopełnieniem całości może być przysięga składana na wodzie w otoczeniu drzew i urokliwych kwiatów rozsianych nad brzegiem stawu.

Plenery ślubne osadzone w sielskiej atmosferze, choć nierezygnującej z elegancji i wytworności, potrafią dosłownie człowieka zamurować.

pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce pałac w paszkówce, klasyczne wesele, eleganckie wesele w małopolsce

Zamek Niepołomice

Kolejne miejsce w zestawieniu interesujących sal weselnych skupionych w okolicach Krakowa. Zamek Niepołomiceczyli gotycka budowla, która zapracowała sobie na określenie „drugi Wawel”. Pochodząca z XIV wieku rezydencja posiada siedem sal, różnych pod względem wielkości oraz designu. Tajemniczość, majestatyczność, wykwintność – to słowa kluczowe przypisane stylistyce tej przestrzeni.

Co najbardziej imponuje? Przepiękne, niebotyczne sklepienia pamiętające czasy swojej świetności, misternie wykonane witraże i wyrazista struktura ceglanych ścian renesansowych piwnic. W takiej aranżacji wesele rodem z królewskich balów dostarcza masę dotąd nieznanych przeżyć. Do tego dochodzi karta smakowitych dań tradycyjnej kuchni staropolskiej, więc efekt „being there” jest całkowicie realny.

Sesja ślubna? Koniecznie w plenerze. Ogrody Królowej Bony żyją własnym życiem. Są genialną parafrazą labiryntu i doskonałym tłem dla iście królewskich zaślubin.

zamek w niepołomicach, wesele w niepołomicach, klasyczne wesele, eleganckie wesele zamek w niepołomicach, wesele w niepołomicach, klasyczne wesele, eleganckie wesele zamek w niepołomicach, wesele w niepołomicach, klasyczne wesele, eleganckie wesele zamek w niepołomicach, wesele w niepołomicach, klasyczne wesele, eleganckie wesele zamek w niepołomicach, wesele w niepołomicach, klasyczne wesele, eleganckie wesele zamek w niepołomicach, wesele w niepołomicach, klasyczne wesele, eleganckie wesele zamek w niepołomicach, wesele w niepołomicach, klasyczne wesele, eleganckie wesele zamek w niepołomicach, wesele w niepołomicach, klasyczne wesele, eleganckie wesele zamek w niepołomicach, wesele w niepołomicach, klasyczne wesele, eleganckie wesele

Kopalnia Soli w Wieliczce

Tak jak wesele w Małopolsce nie musi jednoznacznie kojarzyć się z Krakowem, tak sala weselna wcale nie kończy się na czterech ścianach. 101 metrów pod powierzchnią ziemi impreza też jest przednia! Kopalnia Soli w Wieliczce to najprawdziwszy tego przykład. Jej tajemnicze i nie nie mniej urokliwe przestrzenie stanowią wymarzoną oprawę dla ślubnych uroczystości. Ceremonia w pięknej kaplicy św. Kingi nabiera jeszcze bardziej doniosłego charakteru.

Aby wziąć udział w przyjęciu weselnym, nie trzeba wyłaniać się na powierzchnię, bo Kopalnia posiada naprawdę zacny kompleks komór solnych. Bardziej kameralny klimat serwuje komora Jana Haluszki II, przewidująca max 30 osób. Z kolei jej większym odpowiednikiem jest kwatera na 100 osóbNa głębokości 125 m znajduje się imponująca komora Warszawa z antresolą – te przestrzenie pomieszczą łącznie…400 osób – nieprawdopodobne, prawda?

Choć wesele odbywa się ponad 100 metrów pod powierzchnią, podziemna sesja ślubna wchodzi na wyżyny kreatywności. Bez dwóch zdań!

wesele w kopalni. kopalnia soli w wieliczce wesele w kopalni. kopalnia soli w wieliczce ceremonia w kopalni, kopalnia soli w wieliczce, piękne wesele w wieliczce ceremonia w kopalni, kopalnia soli w wieliczce, piękne wesele w wieliczce ceremonia w kopalni, kopalnia soli w wieliczce, piękne wesele w wieliczce ceremonia w kopalni, kopalnia soli w wieliczce, piękne wesele w wieliczce ceremonia w kopalni, kopalnia soli w wieliczce, piękne wesele w wieliczce kopalnia soli w wieliczce, szyb kopalnia soli w wieliczce, szyb wesele w kopalni. kopalnia soli w wieliczce wesele w kopalni. kopalnia soli w wieliczce

Chochołowy Dwór Jerzmanowice

15 km od Krakowa, wśród urzekających pejzaży Ojcowskiego Parku Narodowego, położony jest Chochołowy Dwór. Drewniany obiekt, wpisany w malowniczą przyrodę, dysponuje salą dla 300 gości. Jego architektura i estetyka aranżacji czerpie inspiracje z dawnych, szlacheckich tradycji regionu.

Wszechobecna natura na stałe zagościła także we wnętrzach oraz karcie dań. Motywy florystyczne przeplatają się z elementami dekoracyjnymi wywodzącymi się ze świata przyrody.

Kulinaria tego miejsca bazują na aromatycznych i apetycznych produktach. Dzięki temu, goście mogą poznać niespotkane dotąd smaki lokalnych potraw.

Idylliczny krajobraz terenu przypomina ogród nakreślony w powieści Burnetta, z setkami jedwabistych maków. Sentymentalna sesja plenerowa w scenografii zaprojektowanej przez Matkę Naturę nie ma sobie równych!

chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele chochołowy dwór, ślub klasyczny, eleganckie miejsce na przyjęcie ślubne, międzynarodowe wesele

Oaza Leńcze

Jedność z naturą nigdy nie była tak rzeczywista. Oaza Leńcze stawia znak równości pomiędzy człowiekiem a przyrodą. XVIII-wieczny, doskonale odrestaurowany Spichlerz wbrew pozorom estetycznie bliższy jest urokowi pachnącej winem Toskanii niż polskiej, dworskiej tradycji. Obiekt razem ze sowim zapleczem ogrodowym to perfekcyjne tło dla ślubu w klimatach boho, stylu rustykalnym czy eko. Tutaj czas zdecydowanie zwalnia, a godziny upływają pod znakiem rozkosznego błogostanu.

Spichlerz ugości 300 weselników, którzy na własne oczy mogą się przekonać czym jest oaza spokoju, piękna i zieleni. Weselne menu, zostało opracowane przez panie z leńczeńskiego Koła Gospodyń Wiejskich, więc nie trzeba przekonywać, jak pyszne jest swojskie jadło.

Poetyckie krajobrazy otaczającej obiekt roślinności są nośnikiem niewymownego piękna. Kto chce być bohaterem tej bajki? Ręka w górę!

oaza leńcze, wesele w plenerze, rustylkalny ślub, zdjęcie grupowe na ślubie oaza leńcze, wesele w plenerze, rustylkalny ślub, zdjęcie grupowe na ślubie oaza leńcze, wesele w plenerze, rustylkalny ślub, zdjęcie grupowe na ślubie oaza leńcze, wesele w plenerze, rustylkalny ślub, zdjęcie grupowe na ślubie oaza leńcze, wesele w plenerze, rustylkalny ślub, zdjęcie grupowe na ślubie oaza leńcze, wesele w plenerze, rustylkalny ślub, zdjęcie grupowe na ślubie oaza leńcze, wesele w plenerze, rustylkalny ślub, zdjęcie grupowe na ślubie piękne miejsce na ślub, oaza leńcze, dolina cedronu leńcze piękne miejsce na ślub, oaza leńcze, dolina cedronu leńcze piękne miejsce na ślub, oaza leńcze, dolina cedronu leńcze piękne miejsce na ślub, oaza leńcze, dolina cedronu leńcze piękne miejsce na ślub, oaza leńcze, dolina cedronu leńcze piękne miejsce na ślub, oaza leńcze, dolina cedronu leńcze oaza leńcze, wesele w plenerze, rustylkalny ślub, zdjęcie grupowe na ślubie oaza leńcze, wesele w plenerze, rustylkalny ślub, zdjęcie grupowe na ślubie

Willa Tadeusz Lanckorona

Ciekawe miejsce na wesele w okolicach Krakowa? Z zamkniętymi oczami polecamy Willa Tadeusz, przedwojenny pensjonat znajdujący się w Lanckoronie, który wszystkich w gościnę zaprasza”.

Im bardziej analizujemy jego stylistykę, tym bardziej oddalamy się od XXI wieku. Nie trzeba doszukiwać się odniesień do estetyki przedwojennej, bo one widoczne są gołym okiem. Willa Tadeusz w swoich wnętrach skrywa wspomnienia o aktorach, poetach, a także politykach, którzy odpoczywali w jej pokojach.

Kameralnie i autentycznie – takie przymiotniki najbardziej kocha fotografia ślubna. Kraków, sąsiednie miasta oraz okolice obfitują w miejsca obdarzone niezwykłym potencjałem i grzechem byłoby z niego nie skorzystać.

Lanckorońska Willa to miejsce stworzone dla par marzących o ceremonii ślubnej na łonie natury oraz niekonwencjonalnym weselu w stylu slow, celebrującym uczucia i pełen luz!

willa tadeusz, rustykalny ślub, wesele przy baseniewilla tadeusz, rustykalny ślub, wesele przy basenie willa tadeusz, rustykalny ślub, wesele przy basenie willa tadeusz, rustykalny ślub, wesele przy basenie ślub przy basenie, ślub w plenerze willa tadeusz, rustykalny ślub, wesele przy basenie willa tadeusz, rustykalny ślub, wesele przy basenie willa tadeusz, rustykalny ślub, wesele przy basenie willa tadeusz, rustykalny ślub, wesele przy basenie willa tadeusz, rustykalny ślub, wesele przy basenie

Pałac Żeleńskich Grodkowice

W jakim miejscu zorganizować wesele w plenerze? Najlepiej poza miastem, w przystani spokoju i relaksu, w styczności z przyrodą. Pałac Żeleńskich, położony w zlokalizowanych o ponad 20 km od Krakowa Grodkowicach, tym kryteriom kompletnie odpowiada.

Geneza rezydencji sięga początków XX-wieku, więc obiekt posiada swój ponadczasowy, specyficzny klimat. Wnętrza zaaranżowane w nobliwym stylu dworskim zadowolą pary, przewidujące koncepcję wesela tradycyjnej odsłonie.

Sakramentalne „tak” można wypowiedzieć we wspaniałych okolicznościach przyrody. Teren Pałacu to nieziemskie miejsce, epatujące niepowtarzalną siłą wyrazu. Oaza zieleni i kwiatowe dywany to arcypiękny kolaż, budujący tło dla wesela plenerowego, a także sesji ślubnej.

perspektywy ogrodu widoczne są okoliczne tereny – Puszcza Niepołomicka oraz Pogórze Karpackie. One także mają swój wielki udział w budowaniu nastroju pałacowych terenów.

pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze suknia ślubna, przygotowania do ślubu sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze plenerowe wesele, grodkowice sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze sesja w dniu ślubu, pałac żeleńskich grodkowice, wesele w plenerze

Hotel Panorama Garden Nowy Wiśnicz

Co oferuje Hotel Panorama Garden zlokalizowany w powiecie bocheńskim? Wiele. Po pierwsze – cenne tło historyczne miasta, czyli usytuowany w bliskim otoczeniu Zamek Kmitów i Lubomirskich. Po drugie – łączność z zielenią fenomenalnie harmonizująca z architekturą budynku.

Obiekt posiada trzy sale weselne zaaranżowane w gustownej i eleganckiej estetyce. Wszelkie elementy wystroju są odpowiednio wyważone, więc o pałacowym przepychu nie ma mowy. Panuje tu klasyczny styl, ale przybrał łagodną postać.

Sala Panorama Garden celnie trafiła w nasz gust, przede wszystkim panoramicznymi widokami, jakie można podziwiać z jej wnętrza. Wielkogabarytowe przeszklenia zamieniają salę weselną w olbrzymią oranżerię. Ogród i pomieszczenie przenikają się wzajemnie. Dzięki temu wesele oraz sesja ślubna zorganizowane nawet w zimie to niepospolita atrakcja.

hotel panorama nowy wiśnicz wesele, sale weselne w małopolsce hotel panorama nowy wiśnicz wesele, sale weselne w małopolsce hotel panorama nowy wiśnicz wesele, sale weselne w małopolsce hotel panorama nowy wiśnicz wesele, sale weselne w małopolsce hotel panorama nowy wiśnicz wesele, sale weselne w małopolsce, zdjęcie grupowe z napisem love hotel panorama nowy wiśnicz wesele, sale weselne w małopolsce, pan młody z ekipą hotel panorama nowy wiśnicz wesele, sale weselne w małopolsce, para młoda na tle zamku w Nowym Wiśniczu hotel panorama nowy wiśnicz wesele, sale weselne w małopolsce hotel panorama nowy wiśnicz wesele, sale weselne w małopolsce

Hotel Heron Gródek nad Dunajcem

Hotel Heron – miejsce spotkania żywiołówGdyby Ziemia była płaska tutaj bez wątpienia byłby jej kraniec. Jego minimalistyczna architektura kłania się naturze, bo ona „gra tu pierwsze skrzypce”. W tafli Jeziora Rożnowskiego przegląda się soczysta zieleń. Najważniejszym gościem jest spokój.

Stylowe, zaprojektowane ze smakiem wnętrza od zachodu otwierają się na pejzaż pasma Beskidu Wyspowego, od wschodu obserwują wzniesienia Pogórza Rożnowskiego. 5 gwiazdek na szyldzie Hotelu jest całkowicie zasłużone.

Ślub w plenerze jest w takim miejscu zupełnie odrealnionym przeżyciem. Każdy detal odmienia się tutaj przez wszystkie przypadki określenia „idealne”. Od wystroju sali po potrawy przygotowane z ogromnym pietyzmemWygląd dań to istny majstersztyk, w zasadzie mogłoby się je jeść tylko oczami.

Sesja ślubna wchodzi na zupełnie inny level. Jeśli piękno przybiera fizyczną postać to można je spotkać właśnie tutaj.

wyjątkowe zdjęcie grupowe na weselu gródek nad dunajcem, hotel heron, piękna okolica na wesele gródek nad dunajcem, hotel heron, piękna okolica na wesele gródek nad dunajcem, hotel heron, piękna okolica na wesele gródek nad dunajcem, hotel heron, piękna okolica na wesele gródek nad dunajcem, hotel heron, piękna okolica na wesele gródek nad dunajcem, hotel heron, piękna okolica na wesele gródek nad dunajcem, hotel heron, piękna okolica na wesele gródek nad dunajcem, hotel heron, piękna okolica na wesele gródek nad dunajcem, hotel heron, piękna okolica na wesele

Dwór Kociołek Dobczyce

Dwór Kociołekpołożony w powiecie myślenickim, ma własną legendę, karmi do syta i jest idealnym miejscem na ślub pod chmurką. Tu spotykają się harmonia, spokój i sielskość. Tu zasmakować warto kuchni tradycyjnej. Tylko trzeba uważać – potrafi uzależniać!

Design wnętrz spinający tradycję z nowoczesnością wcale nie należy brać dosłownie. Rdzawa cegiełka, gięte krzesła, folklor, żyrandole z pogranicza industrialu i glamour. Folklor przewrotnie igra sobie z awangardą. Reportaż ślubny w takiej aranżacji to istna przygoda!

Ogród pochodzi z zupełnie innej bajkiPolany oblane zielenią są gotowym tłem dla sesji plenerowej.

Dobczycki Dwór jest pierwszorzędną lokalizacją dla par chcących urządzić slow wedding, sielski lub rustykalny ślub. A ci co w Kociołku życzą sobie odrobinę namieszać mogą zdecydować się na uroczystość w stylu retro.

dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce dwór kociołek wesele, wesele w Dobczycach, sale weselne w małopolsce

Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

Tutaj dzieje się coś fenomenalnego! Przestępując próg tego miejscach ma się wrażenie, że czas cofnął się o kilka wieków wstecz. Folwark Stara Winiarnia udowadnia, jak bardzo realne mogą być mentalne podróże w czasie.

Zamkowa sceneria XVI – wiecznego kasztelu nawiązuje do włoskich oraz francuskich posiadłości. Stąd jego niekonwencjonalna architektura jest niezłą gratką dla poszukiwaczy ponadprzeciętnych sal weselnych. Mury budynku niejedno widziały, więc gdyby zostały dopuszczone do głosu, miałyby wiele do powiedzenia.

Sesja ślubna z historią w tle to niezapomniane wydarzenie. Zabytkowe wnętrza Folwarku z dumnie eksponowanymi, drewnianymi belkami oraz cegłą, cała menażeria oryginalnych eksponatów i gustownych mebli umożliwiają kontakt ze szlachetną przeszłością. Podobno, ten kto odwiedził to miejsce, będzie wracał do niego nie raz…

folwark stara winiarnia, wesele w mszanie dolnej, przyjęcie, wesele w małopolsce folwark stara winiarnia, wesele w mszanie dolnej, przyjęcie, wesele w małopolsce folwark stara winiarnia, wesele w mszanie dolnej, przyjęcie, wesele w małopolsce folwark stara winiarnia, wesele w mszanie dolnej, przyjęcie, wesele w małopolsce folwark stara winiarnia, wesele w mszanie dolnej, przyjęcie, wesele w małopolsce folwark stara winiarnia, wesele w mszanie dolnej, przyjęcie, wesele w małopolsce folwark stara winiarnia, wesele w mszanie dolnej, przyjęcie, wesele w małopolsce folwark stara winiarnia, wesele w mszanie dolnej, przyjęcie, wesele w małopolsce folwark stara winiarnia, wesele w mszanie dolnej, przyjęcie, wesele w małopolsce

Folwark Zalesie Grajów

niedalekim sąsiedztwie Wieliczki znajduje się miejsce malownicze, absolutnie magiczne. Folwark Zalesie w miejscowości Grajów to przede wszystkim historia dumna, bo 200-letnia. Gdzie okiem sięgnąć malownicza fauna, niemal zakorzeniająca się we wnętrzach budynku.

Obiekt, zlokalizowany 23 km od Krakowa, jest bardzo atrakcyjny również ze względu na przestronne sale, mogące ugościć nawet 600 weselników. Ich aranżacja czerpie inspiracje z natury i szlachetnej sztuki rzemiosła, bo godne podziwu poroża, drewniane meble oraz dekoracje pamiętające minione wieki posiadają niemałą dozę charyzmy.

Nastrojowy i eteryczny krajobraz pozwala doświadczyć błogiego ukojenia. W tym miejscu natura rozdaje własne karty.

Sesja plenerowa w scenerii Beskidów, Zalewu Dobrzyckiego i majestatycznych Tatr jest zniewalająca. Widok zasługujący na owacje. Koniecznie na stojąco!

przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele przyjęcie w małopolsce, folwark zalesie, eleganckie wesele

Browar Lubicz Kraków

Browar Lubicz – przestrzeń o wspaniałej genealogii, która przeżywa swoje kolejne wcielenia. W odrestaurowanym budynku Dawnej Słodowni, w murach której warzono piwo znane na całą Galicję, wnętrza tętnią dawną świetnością. Sala weselna w Krakowie zaaranżowana w stylu poprzemysłowych, fabrycznych pomieszczeń to pomysł zupełnie zrywający ze stereotypami. Zachwyceni będą miłośnicy loftów, cegły i ogólnej bezpretensjonalności.

Trzy niepowtarzalne sale weselne w zabytkowej estetyce, których nazwy nawiązują do procesów produkcji piwa, wyśmienite menu bazujące na lokalnych przysmakach i swobodna atmosfera biesiady. Czego chcieć więcej?

Tutaj nadal kontynuuje się szlachetne, piwowarskie tradycje, więc niemałą atrakcją dla gości jest zwiedzanie Browaru. Przewodnik nakreśla tło historyczne a piwowar prezentuje jak profesjonalnie uwarzyć piwa. W ten sposób przyjemności mogą mieć również charakter edukacyjny.

Zdjęcia ślubne w tak klimatycznej przestrzeni mają moc!

zabawa weselna, sala na ślub w krakowie przyjęcie ślubne, wesele, goście weselni browar lubicz kraków, zdjęcia ślubne w krakowie, dobre piwo

 

Brak komentarzy