01.10.2013

Asia i Adam – fotografia ślubna Limanowa

Asiaiadam_4-07-2013_202328_21981Ślub Adam i Asi odbył się bardzo dawno, bo w czerwcu tego roku. Niestety nie mamy obecnie wystarczającej ilości czasu aby rozbudowywać naszego bloga. Będziemy nad tym bardzo mocno pracować podczas przerwy zimowej. Obiecujemy:)

Asia i Adam zorganizowali wspaniały ślub, na którym nie zabrakło emocji, łez i wzruszeń. Dogrywając szczegóły podczas spotkania wiedziałem, że tak to będzie właśnie wyglądać…:) Byli mega sympatyczni, przeglądnęli bardzo dokładnie nasze portfolio i stwierdzili, że to mi zostanie powierzone to bardzo odpowiedzialne zadanie uwiecznienia tego pięknego dnia. Ślub odbył się w Sanktuarium Matki Bolesnej w Limanowej, a zabawa w Karczmie Matras w Limanowej .

Dzień ślubu był nieco deszczowy, ale postanowiliśmy, że nadrobimy to podczas sesji plenerowej korzystając z pięknego zachodu słońca.

O zadowoleniu Asi i Adama niech poświadczą słowa, które mi przesłali po otrzymaniu zdjęć:

„Bardzo, bardzo dziękujemy. Oglądałam już zdjęcia chyba ze 4 razy 🙂 i za każdym razem znajduje coś nowego. Zdjęcia ze ślubu, przygotowań i wesele bardzo mi się podobają. Idealnie oddają atmosferę. Cieszę się że wrzuciłeś też trochę detali. taki mały smaczek 🙂 

Moje ulubione zdjęcia z pleneru? Te pod drzewem, te  z płatkami i to na ławce, na którym właśnie tak się śmieje szeroko przy policzku Adama 🙂 normalnie uwielbiam je!
 
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za zdjęcia i wspomnienia, które na nich pozostaną! To była dla nas duża przyjemność z Tobą (z Wami ) pracować! Wiedziałam, że wybierając Was nie będziemy żałować. Na pewno będziemy Was polecać! A może i my spotkamy się z okazji jakiegoś chrztu?? :)”

 

[nggimages id=94 before=’ <br>’ after='</br> ’ ]

Brak komentarzy