07.08.2013

Kasia i Tomek, czyli prawie serialowa para ;)

plener-slubny-w-krakowie-11Gdy jechaliśmy na Targi Foto-Video w Łodzi zadzwonił do mnie telefon z pytaniem o dostępność terminu – trzecia sobota kwietnia. W tym czasie planowałem podróż do Maroka, więc moja pierwsza reakacja nie była zbyt optymistyczna. Potwierdziłem dostępność terminu i tak tydzień później umowa była podpisana. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło – tydzień wcześniej udało się „wyskoczyć” na Sycylię o czym pisałem w poprzednim wpisie.

Nie byłoby w tej historii nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż choć studiowałem z Kasią przez 3 lata na tym samym roku, kierunku i w tej samej uczelni, to jednak nie dane było nam się poznać. Skąd więc Kasia dowiedziała się o Lmfoto? Polecił nas jej kolega Wojtek, który też zajmuje się fotografią ślubną – jednak on termin ten miał już zajęty.

Przygotowania i wesele odbywały się w urokliwym Pałacu Pawłowice, gdzie przyjechałem już dzień wcześniej, aby wypoczęty przystąpić do powierzonego mi zadania.

Klimatyczne miejsce, świetnie bawiący się goście i pozytywnie nastawiona Para Młoda sprawiły, że ten wpis chyba przejdzie do historii pod względem ilości zdjęć zaprezentowanych na blogu 🙂

Plener realizowany na krakowskim rynku o godzinie 7 rano pozwolił uniknąć ostrego słońca i tłumów. Mam nadzieję, że nowa forma prezentowanych zdjęć przypadnie Wam do gustu.

Miłego oglądania! Kasiu , Tomku – dziękujemy za fantastyczną współpracę!

[nggimages id=93 before=’ <br>’ after='</br> ’ ]

Jeden komentarz

Wojtek

Świetne zdjęcia, widać, że wszyscy się wspaniale bawili :)

14:46 11 grudnia, 2013
Odpowiedz