10.01.2019

SESJA ŚLUBNA ZA GRANICĄ – THE BEST OF

SESJA ŚLUBNA ZA GRANICĄ – THE BEST OF

Zapewne wielu z Was kocha podróże. Każdy ma miejsca szczególnie ważne, do których lubi wracać wspomnieniami.  To zupełnie tak jak my i nasze fantastyczne pary, które postanowiły zabrać nas w cudowne miejsca, by właśnie tam wykonać sesję ślubną!

Nic nie daje więcej frajdy niż odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nieznanych kultur, integracja z ciekawymi ludźmi czy podziwianie pięknych krajobrazów. Podróże stanowią lwią część naszej pracy. Za granicą bywaliśmy wiele razy, ale tylko część zdołaliśmy zaprezentować Wam na naszym blogu.

Czemu by więc zebrać tych wszystkich pięknych chwil i nie pokazać ich światu? Odświeżyliśmy nasze dyski, przeglądnęliśmy mnóstwo katalogów  i zebraliśmy wszystkie nasze zlecenia wykonane w miejscach, które poruszały nasze umysły i dodawały inspiracji.  Pomyśleliśmy, że jest to idealna okazja wszystkich podróżników – tych małych i tych dużych – dodatkowo lubiących fotografie ślubną. Zabierzemy Was w wiele miejsc, które składają się na sporą historie naszej działalności.

JAK SIĘ DO TEGO ZABRAĆ?

Wydaje Wam się, że taka zagraniczna sesja to trudne przedsięwzięcie? Nic bardziej mylnego! O tym jak zabrać się do zorganizowania takiej sesji pisaliśmy już TUTAJ, więc jeśli marzy Wam się taka przygoda zapraszamy do lektury. A może wybierzecie się w taką podróż wspólnie z nami?

WENECJA

plener ślubny w Wenecji, zagraniczna sesja ślubna plener ślubny w wenecji, zagraniczna sesja ślubna

 

LIZBONA

 

ISLANDIA

 

CZARNOGÓRA

 

TAJLANDIA

 

KAMBODŻA

 

TOSKANIA

 

MAROKO

 

MALAGA

 

NORWEGIA

 

BARCELONA

 

CYPR

 

BRIGHTON – KLIFY SEVEN SISTERS

 

SANTORINI

 

WERONA

 

CHORWACJA

 

PIRAN

 

MALTA

 

WIEDEŃ

 

PORTUGALIA

 

NORWEGIA

Brak komentarzy