20/05/14

Magda & Ben – piękny ślub na Zamku w Korzkwii

MagdaiBen_10-09-2013_170520_2976Czasami bywa tak, że piszą do nas przyszli Państwo Młodzi, którzy na co dzień mieszkają za granicą. Swój ślub planują zorganizować w Polsce ściągając większość swoich gości z miejsca ich aktualnego pobytu. Nie ma wtedy możliwości spotkania się, porozmawiania w cztery oczy, wspólnej wymiany przemyśleń dotyczących zbliżającej się uroczystości. Powiem szczerze – zawsze się obawiam tego typu ślubów, ponieważ widzę Państwa Młodych pierwszy raz zaraz przed, albo już na samym ślubie. Dokładnie tak było tym razem…!

Rok przed ślubem Magdy i Bena miałem okazje fotografować podczas innego ślubu i wesela w Korzkwii mianowicie ślubu Kasi i Gasparda. Magda i Ben zobaczyli te zdjęcia i uznali jednogłośnie: “Tak Łukasz, ty będzie fotografem podczas naszego ślubu!”. Na ślubie wszystko było dopięte na ostatni guzik – zawsze w takich momentach podziwiam Państwa Młodych, że są wstanie wszystko zorganizować zdalnie, będąc w Polsce w międzyczasie tylko kilkukrotnie.

Podczas zabawy przygrywał znakomity DJ Creative Group 303 który dodatkowo rozświetlił całą salę i zamek niezliczoną ilością kolorowych świateł.

Sesja plenerowa była już tylko dopełnieniem ich wspaniałego ślubu. Mam nadzieje, że poczujecie ten sam “dreszczyk” jak ja, kiedy oglądam ponownie te zdjęcia 🙂

[nggimages id=107 before=’ <br>’ after='</br> ‘ ]

Brak komentarzy