01.03.2018

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA | RUSTYKALNIE & BOHO

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA

Nikogo dziś już nie dziwi, że coraz więcej par szuka różnych pomysłów na personalizację podczas ślubu i wesela. Nie tylko motyw kolorystyczny stał się elementem odróżniającym jedno przyjęcie od drugiego. Młodzi sięgają po stylizacje ślubne, wprowadzając dekoracjami i atrakcjami odpowiedni klimat na swoje wesele. Szukanie własnej stylizacji ślubnej stało się na tyle popularne, że przeniknęło także do sesji. I nie chodzi tylko o to, by wybrać odpowiadające klimatowi miejsce. Ważne jest, by było ono odpowiednio zaaranżowane. Pełna scenografia, bogata w elementy wystroju, dekoracje i dopracowany pod względem detali ubiór pary młodej – to często podstawowe elementy, które trzeba przygotować, by stylizowana sesja ślubna nabrała klimatu.

W zeszłym sezonie udało nam się uczestniczyć w kilku takich przedsięwzięciach fotograficznych. Uwierzcie, że stylizowana sesja ślubna przygotowana w ten sposób wymaga sporo pracy, ale efekt końcowy, jakim są pełne klimatycznego charakteru zdjęcia, warty jest tych godzin potrzebnych na ich dopracowanie. Zobaczcie te 4 wybrane przez nas stylizowane sesje ślubne. Wszystkie zostały zaaranżowane w Polsce, przez polskie firmy, przygotowane w miejscach bardzo ciekawych i nietypowych. Dodatkowo wzbogacono je o różnorodne elementy stylizacyjne, od bardzo delikatnych, jak przy sesji na pustyni, oranżerii czy na skałkach, po pełną sceniczną aranżację w przypadku sesji w stodole.

Zachęcamy do obejrzenia.

PRZYKŁADY STYLIZOWANYCH SESJI ŚLUBNYCH

PUSTYNNE BOHO

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

W przypadku tej sesji miejsce i cały klimat opierał się na wykorzystaniu Pustyni Błędowskiej jako scenerii do dziejącej się akcji. Jedynym rekwizytem był, zrobiony na styl wigwamu, szkielet z suchych, pustynnych traw.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Głównym motywem sesji były pióra, które nadawały lekkości, zwiewności i pewnej eteryczności. Pojawiły się one jako ozdoba we włosach, w bukiecie i przy butonierce pana młodego. Stanowiły jedynie lekkie uzupełnienie stroju pary młodej. Warto zwrócić też uwagę na fryzurę dziewczyny – rozpuszczone, pofalowane włosy, tylko częściowo zebrane w warkocz, z wplecioną w nie biżuteryjną ozdobą, także z piórami. Takie uczesanie było zwieńczeniem stylizacji boho w stroju panny młodej.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Do pomocy przy sesji przyszedł, a dokładniej przyleciał wiatr, dzięki któremu uzyskaliśmy jeszcze lepsze efekty. Suknia panny młodej, lekka, uszyta ze zwiewnego muślinu, z delikatną koronką, tańczyła na wietrze tak poetycko, że nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszej pogody. Tak, wiatr i szare, niekiedy granatowe chmury, tworzące fantastyczny kontrast, nadawały lekko złowieszczego charakteru tej stylizacji. Jak widzicie, nie tylko w piękny, słoneczny dzień można zrobić plener ślubny. Ta szarość jest na zdjęciach bardzo romantyczna i niebanalna.

Wszelkie elementy, które się znalazły na sesji, nie były przypadkowe. Wszystko, łącznie z miejscem, było przemyślane i podyktowane główną stylizacją – klimatem boho.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Pomysł, produkcja i realizacja sesji zdjęciowej: Redakcja abcslubu.pl

Suknie ślubne: Patricia Szlażko Atelier

Biżuteria srebrna: Apart

Bukiety ślubne,wianek,butonierka, dekoracje oraz aranżacje florystyczne: Pracownia Florystyczna Anemony

Garnitur, muchy i koszula: Pawo

Fryzura ślubna: Anya Ganea Hair Stylist

Makijaż ślubny: Jovanka Make Up Artist

Modelka: Paulina Binko

Model: Jakub Kalicki

SESJA BOHO W AMERYKAŃSKIM STYLU W POLSKIEJ STODOLE

Nie ma nic bardziej klimatycznego niż rustykalna stodoła, ale jeżeli do tego dodamy trochę dekoracji w stylu amerykańskim – nabierze ona jeszcze więcej nietuzinkowego charakteru. Tym razem była to stylizowana sesja ślubna z motywem boho i delikatnie wplecionym amerykańskim akcentem, z lekką nutką klimatu prosto z Arizony. Kaktusy, sukulenty i makramy stanowiły główny motyw scenografii.

Pogoda ponownie nam sprzyjała – przenikające przez drewniane deski gorące ciepłe słońce, dawało wrażenie, jakbyśmy znajdowali się w środku amerykańskiego suchego, pustynnego stanu.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Motywem przewodnim sesji były kaktusy, różnych gatunków i odmian. Znaleźć je można było zarówno w scenografii, jak i na papeterii ślubnej, czy jako dodatek do kwiatowych aranżacji. Bukiet ślubny czy butonierka dla pana młodego z kaktusem? Idealnie, jeśli szukamy nietypowego sposobu na urozmaicenie swojej stylizacji ślubnej.

Sam strój pary młodej musiał być mniej formalny. Panna Młoda w genialnej, lekkiej i bardzo nietypowej sukni, prezentowała się jak typowa rodowita amerykanka w stylu boho. Do tego lekkie pióra pojawiające się w pasie i … na ramieniu. Coś zupełnie innego, mały detal, ale jak wiele znaczy. A pan młody? Skoro ślub odbywa się w gorących suchych klimatach – rezygnuje on z marynarki na rzecz kamizelki. Jest luźno, swobodnie i bardzo stylowo.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Całości dopełnia stodoła, duża, przestronna, drewniana, która idealnie nadaje się do stylizacji boho. A co najważniejsze – jest to przestrzeń, w której udało nam się już nie raz fotografować śluby i wesela w stylu rustykalnym czy właśnie boho. Jak widać, nie trzeba szukać takich miejsc w Ameryce. W Polsce mamy już sporo pięknych stodół, w których można urządzać przyjęcia. I to według własnej wizji.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Pomysł, produkcja i realizacja sesji zdjęciowej: Redakcja abcslubu.pl

Suknie ślubne: Strefa Panny Młodej  Biżuteria: Apart 

Biżuteria etniczna: PiLLow Design 

Bukiety ślubne,butonierka, dekoracje, aranżacje florystyczne oraz poligrafia: Flower Factory 

Poligrafia ślubna: Galeria Metier

Garnitur, muchy i koszula: Pawo 

Fryzura ślubna: Salon Dla Ciebie

Makijaż ślubny: Blue Diamond, Wioletta Zając

Modelka: Patrycja Wesołowska

Model: Sebastian Żurawski

BOHO CHIC W ROMANTYCZNEJ ORANŻERII

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Stare, opuszczane szklarnie są fantastycznym tłem dla sesji ślubnych. Na przykładzie tej, którą Wam dziś prezentujemy, chcemy pokazać, że niewiele trzeba, by uzyskać idealny, romantyczny boho klimat.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Ta sesja organizowana była jesienią, ale przełamano schematyczne podejście do kolorystyki tej pory roku – zamiast typowych ostrych barw postawiono na pastele. Delikatne, lekkie kolory kontrastowały z surowymi wnętrzami starej oranżerii. Jesiennie uśpione rośliny stanowiły piękne tło i wpasowały się swym charakterem w te surowe, lekko przybrudzone wnętrza.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Warto zauważyć, że tradycyjne stroje pary młodej tylko delikatnie wystylizowano. Panna Młoda miała bardzo duże, sutaszowe kolczyki, wielki boho pastelowy bukiet, a pan młody jedynie butonierkę w tym samym stylu. Jak widać subtelnie wprowadzony styl i odpowiednia aranżacja przestrzeni nadają całego klimatu. Nie trzeba wiele, by wyróżnić siebie i swój ślub.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Pomysł, produkcja i realizacja sesji zdjęciowej: Redakcja abcslubu.pl

Suknie ślubne: Mia Lavi

Biżuteria: PiLLow Design

Bukiety ślubne, aranżacja florystyczna, dekoracje: Maria Gałka-Ostapińska, Takie Kwiatki 

Garnitur, koszula, spodnie, kamizelka i dodatki: Pawo 

Poligrafia ślubna: Metier Galeria Rękodzieła

Fryzura ślubna: Pracownia Fryzjerska Artre

Makijaż ślubny: Blue Diamond Wioletta Zając

Makaroniki i cake popsy: Słodki Wierzynek

Modelka: Alina Sheliah

Model: Oleg Vlasov

SESJA BOHO W ZIMOWEJ AURZE

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

A na koniec przed Wami ostatnia, zimowa stylizowana sesja ślubna. Tym razem zapraszamy na Jurę Krakowsko-Częstochowską, która stała się tłem do pokazania nietypowej boho stylizacji z minerałami w roli głównej.Sesja była zorganizowana z okazji Wed Campu (zlotu branży ślubnej) zimą. Nasi modele (i nie tylko oni) bardzo szybko marzli, dlatego było to dla nas nie lada wyzwanie. Przepiękna kolorystyka, która kontrastowała z biało-szarym zimowym otoczeniem Jury, nadawała całej sesji magii. Mnogość detali, kontrastowe łączenie barw zestawione z surowymi minerałami stanowiła tutaj główny motyw stylizacyjny.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Para Młoda była jedynie lekko wystylizowana – kolor przewodni znalazł się w poszetce pana młodego i kolczykach panny młodej oraz w jej okazałym boho bukiecie. Dzięki temu stylizacja ta nie była przerysowana, a jedynie stanowiła lekkie uzupełnienie głównego motywu.

Podstawowy element stylizacyjny stanowił stół pokryty obrusem w mocnym kolorze, na którym znajdziemy różnorodne kolorowe naczynia – wazony, złotą zastawę i kryształowe kielichy, a do tego mnóstwo kolorowych kwiatów.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Lekkości i romantyzmu dodają elementy kaligrafowane, a nowoczesności dodają minerały jako winietki czy numerki stołów wypisane ręcznym, ozdobnym pismem.

Ogólnie minerały zostały tutaj przedstawione na wiele sposobów. Ich przekrój stał się motywem zaproszeń prezentowanych tutaj w dwóch odcieniach. Ten miks kolorów i faktur idealnie zgrał się z szarością tego zimowego dnia.

sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny, sesja ślubna, stylizowana sesja ślubna, sesja boho, sesja w szklarni, sesja plenerowa na pustyni, zimowa sesja ślubna, jura krakowsko częstochowska, minerały, bukiet ślubny,

Organizacja i pomysł: Wedding Alchemy by Valentina

Film: Marry Me Studio

Dekoracje: BeDeko-kwiatowe atelier Anna Berniak

Papeteria: Paperwords

Kaligrafia: Monika Krzysiak

Modelka: Małgorzata Baran

Model: Bogdan Kucherenko

Makeup: Elżbieta Jaśkowska Make-Up Artist & Cosmetologist

Fryzura: NOVY klub fryzjersko- kosmetyczny Karolina Seweryn

Biżuteria: White Jasmine

Suknia: Sylwia Kopczynska

Garnitur: Giacomo Conti

Buty: Showroom Ksis

Tort: Baking Soda

Obrus: Color Event

Organizator WedCamphttps://www.facebook.com/KM.WeddingPlanner/

Jak widzicie – każda pora roku może zostać tłem do Waszych stylizacji. Motyw boho to nie tylko słońce i pustynia, ale jak widać po ostatniej sesji – także zimowa aura.

Ciekawi jesteśmy, która stylizowana sesja ślubna najbardziej przypadła Wam do gustu?

19 komentarzy

Łukasz Popielarz Fotografia

Jakie to jest piękne ! Dodatkowo jeszcze na każdą sesję inny pomysł... SZOK !

19:31 5 marca, 2018
Odpowiedz

Kamil Koziński

Jak widzę wasze prace zaczynam lubić sesje stylizowane

20:15 5 marca, 2018
Odpowiedz

Ania

O matko te zdjęciasa boskie!!! słów mi brakuje- cos wspaniałego!! :)

21:08 5 marca, 2018
Odpowiedz

Sławek

świetne wykonanie do każdej stylizacji

21:49 5 marca, 2018
Odpowiedz

DreamEye Studio

Przepiękne stylizacje! *_*

15:28 6 marca, 2018
Odpowiedz

Iza Górska

Świetny pomysł na wpis! Bardzo inspirujący! :)

20:56 6 marca, 2018
Odpowiedz

Szymon Olma

Bardzo dobry artykuł. Jeszcze lepsze zdjęcia ! Świetny pomysł. Fajnie, że się tym podzieliliście.

00:46 7 marca, 2018
Odpowiedz

Jasiek

WOW, nie ma pytań :-). Rewelacja..

11:43 7 marca, 2018
Odpowiedz

Fabian

Super robota !!!

12:15 10 marca, 2018
Odpowiedz

Tomasz

cudo, cudo i jeszcze raz cudo, gratulacje:)

15:28 11 marca, 2018
Odpowiedz

Anna i Piotr Dziwak

Kapitalne, świetnie też przedstawia "wariacje" w temacie

17:21 15 marca, 2018
Odpowiedz

Luke Hayden

These are amazing!

11:39 26 marca, 2018
Odpowiedz

eM

ach, takie piękno!

13:43 8 maja, 2018
Odpowiedz

Design

Gratuluję! Nieziemska galeria!

16:32 20 czerwca, 2018
Odpowiedz

Adam Gzyl

Kosmos. Bezbłędnie. A obróbkowo to już nawet nie mówię. Propsuję!

10:39 13 sierpnia, 2018
Odpowiedz

Pure Photo N.I

Amazing set of images

11:34 19 sierpnia, 2018
Odpowiedz

Piotr Pasiak

WOW - każda stylizacja to nie tylko detale, dekorację i kolory, ale również świetna praca z parą. Widać w nich piękne emocję korelujące z miejscem sesji. Gratuluję.

12:40 22 stycznia, 2019
Odpowiedz

Net-Studio

Czy gdzies można przeczytać jakim sprzętem robicie fotografie? Po zdjęciach widać, że baaaardzo dobre obiektywy, ale jakieś konkretne informacje w stylu marka/model/światło fajnie by było przeczytać. pozdrawiam

06:21 12 września, 2019
Odpowiedz

vitavision

Co za kolor! Muszę przyznać, że lubię te kontrasty w historii. Korelujący koral :)

00:39 31 grudnia, 2019
Odpowiedz