23.10.2015

MEGAN & PETER | BRATIS…LOVE

Cześć! Po takiej przerwie w blogowaniu trochę ciężko zabrać się za pisanie. Szczerze przyznamy, że trochę zaniedbaliśmy bloga, na rzecz naszego fan page’a. Ale obiecujemy poprawę – sezon ślubny powoli zbliża się ku końcowi, więc i z czasem powinno być ciut lepiej. Ale tylko ciut, bo przecież tyle się dzieje, nie tylko w życiu zawodowym ;).

No ale, przejdźmy do meritum sprawy, której dzisiejszy wpis dotyczy. Bohaterami dzisiejszej opowieści są Megan i Peter. Amerykanka i Słowak, którzy żyją i pracują w Wiedniu 🙂 Gdy spytałem Petera o kwestie językowe powiedział: “Gdy myślę o Megan – myślę po angielsku, gdy myślę o pracy – myślę po niemiecku, a gdy myślę o domu – myślę po słowacku. Zgodzicie się, że dość nietypowy mix?

Nie był to ślub, bo Megan i Peter pobrali się wcześniej. Było to swego rodzaju “oficjalne obwieszczenie” tego faktu, zapoznanie rodzin i wyprawienie dobrej imprezy z tej okazji… Było multikulturowo, emocjonalnie i bardzo muzycznie, gdyż Megan jest piosenkarką i wywodzi się z bardzo muzycznej rodziny.  Ale…. dość grafomaństwa. Oglądnijcie i zobaczcie.

 

2 komentarze

Kamil

Fota gościa z latarką na czole wygrała xD

19:26 7 listopada, 2015
Odpowiedz

Iza

Świetny reportaż! Jak zawsze obejrzałam z przyjemnością! Dużo wieloplanów i smakowitych smaczków :)

18:36 13 listopada, 2015
Odpowiedz