Hero Image

SESJA ŚLUBNA W GÓRACH

Sesja ślubna nad Szczyrbskim Jeziorem

Sesja ślubna w górach nad Szczyrbskim Jeziorem

para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny,

Sesja ślubna w górach nad Szczyrbskim Jeziorem na Słowacji jest coraz chętniej wybierana przez pary młode. Wcale się im nie dziwię. Nieduże jezioro z widokiem na Tatry pod które praktycznie podjeżdża się samochodem. To z pewnością kusi każdego, kto chciałby zdjęcia w górach, ale niekoniecznie ma ochotę iść w całym ślubnym stroju na wycieczkę.  Jeśli nie byliście jeszcze w Strbskim Plesie, to wpadnijcie obejrzeć zdjęcia z sesji ślubnej Marzeny i Jarka. W dniu wesela udało nam się wykonać krótką sesję koło Hotelu Panorama Garden, ale ich marzeniem była sesja z górskim krajobrazem.

Sesja ślubna nad Strbskim Plesem

Jezioro Szczyrbskie znajduje się jakieś 1,5 godziny drogi od Zakopanego. Sama trasa jest malownicza. W kilku miejscach po stronie Słowackiej można zatrzymać się także na zdjęcia. Jednak, jeśli ktoś tak jak my, spieszy się na ładny zachód słońca, będzie pędzić prosto na parking niedaleko jeziora. Płacicie kilka euro i już można ruszać nad samo jezioro. A co tam znajdziecie? Przede wszystkim masę turystów. Niech Was nie zmyli, że na moich zdjęciach prawie ich nie widać. To tylko sztuczki, ale nie te robione w Photoshopie. Każdego roku robię wiele plenerów w wielu zatłoczonych miejscach. O ile w wielkich miastach ludzie stanowią tło i są uzupełnieniem kadru, o tyle w zdjęciach z przyrodą w tle niekoniecznie. 

Najczęściej stosuję zasadę schowania się przed turystami lub przeczekania, aż ich tłum zniknie z pola widzenia. Gdy to nie zadziała, zostawiam ostatnią broń na sam koniec. Uśmiech i prośbę, czy mogę na chwilę w danym miejscu zrobić zdjęcie parze młodej. Jest takie coś, jak magia białej sukienki, która często w takich chwilach pomaga. 

Zdjęcia nad jeziorem w Tatrach Słowackich

Jezioro Szczyrbskie może być alternatywą dla zdjęć nad Morskim Okiem z wielu powodów. Pamiętajcie, że w Tatrzańskim Parku Narodowym obowiązują opłaty za sesję. Po stronie Słowackiej takiej opłaty już nie ma. W przypadku sesji nad najsłynniejszym jeziorem po stronie Tatr polskich, musicie liczyć się z kilkugodzinnym marszem po asfaltowej drodze. Nad Szczyrbskie idzie się od parkingu dosłownie kilka minut. 

Czy to oznacza same plusy? Oczywiście, że nie. Jezioro Szczyrbskie w ciągu kilku ostatnich lat stało się bardzo popularnym miejscem wycieczek. Znajdziecie tu zarówno turystów, którzy przyjechali posiedzieć na jeziorem jak i tych, którzy chcą mieć pamiątkowe zdjęcia z tego miejsca. Coraz więcej par młodych przyjeżdża tu ze swoimi fotografami na sesje narzeczeńskie, ślubne czy nawet sesje brzuszkowe.

Popularność Szczyrbskiego Jeziora wynika z jego położenia i łatwości dotarcia. To niewielkie jezioro oferuje widok na Tatry Wysokie, które przy dobrej pogodzie wyglądają jak namalowane. Do tego można wypożyczyć za kilkadziesiąt euro łódkę, która pozwala poczuć się totalnym romantykiem, zabierając na rejs swoją wybrankę. Nie wspominając, że to dobry motyw na zdjęcia. 

para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny, dziewczyna na łódce, łodki na jeziorze para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny, para młoda, sesja ślubna w górach, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro plener ślubny para młoda na łódce, strbskie jezioro, szczyrbskie jezioro, sesja ślubna w górach