Sylwia i Bartek – co to był za ślub! – fotografia ślubna Kraków

Od czego zacząć… Może od tego, że spóźniłem się do pana młodego na przygotowania, więc wszystko robione było dość ekspresowo. Może od tego, że przekraczając próg nie poznałem Pana Młodego, gdyż umowę podpisywaliśmy dość dawno ;).

Łukasz z kolei musiał wykazać się wiedzą na temat “budowy sukni ślubnych”  i “jak rozluźnić nerwową atmosferę”. Już przy podpisywaniu umowy z Sylwią i Bartkiem, wiedzieliśmy, że ten ślub będzie wyjątkowy. Ale nie przypuszczaliśmy, że aż tak…

Mnóstwo uśmiechniętych twarzy i naturalność to jest to “co tygryski lubią najbardziej”…. Ślub odbył się w Kościele Dominikanów w Krakowie. Zwykle są tam duże tłumy, teraz mieliśmy możliwość podziwiania go w trochę mniej licznym gronie. Robi wrażenie… Całość pięknej ceremonii dopełnił Krakow Gospel Choir, którego Sylwia jest członkiem. Muszę przyznać, że gdy śpiewali podczas wyjścia z kościoła, miałem CIARY na plecach….

Wesele odbyło się w Hotelu Aspel, którego wnętrze jest bardzo, ale to bardzo niecodzienne i oryginalne. Ale dość grafomanii, pora na zdjęcia.

Aha, plener będzie w następnym wpisie, gdyż też był baaardzoo fajny i efektywny i za dużo by było jak na jeden wpis:)

Enjoy!

Brak komentarzy
You might also like