Basia & Szymon – Willa Tadeusz

Sezon ślubny 2016 jest już za nami i będziemy chcieli dzielić się teraz nieco częściej z Wami naszymi materiałami zdjęciowymi. Czasu jest jakby więcej, chociaż za pasem warsztaty fotografii ślubnej, które organizujemy już na początku lutego.

Ślub Basi i Szymona odbył się w malowniczo położonej Willi Tadeusz w Lanckoronie we wrześniu zeszłego roku. Podczas naszego pierwszego spotkania, które zorganizowaliśmy na „skajpowej kawie” mówili dużo o sobie, swoich pomysłach i marzeniach. Mówili też o nietypowych pomysłach jakie chcą zrealizować, nie do końca zgodnych z tym co nakazywałaby polska tradycja – w planach były więc ceremonia zlokalizowana w okolicach basenu, wesele w namiocie i godziny sielankowych rozmów w ogrodach pod gołym niebem. Wiedziałem, że to musi wypalić! Było kolorowo, radośnie i spontanicznie. W ciągu całego dnia czułem na swoich obiektywach ogromną wręcz dawkę szczęścia bijącego od wszystkich, którzy tego dnia mnie otaczali. Willa to miejsce o tyle ciekawe, że sprawia wrażenie niedostępnego, cichego do którego wstęp mają tylko Ci, którzy postanowią się sami o niej dowiedzieć co dało się odczuć przez cały czas. 

Bardzo miłym wyróżnieniem, co wiem nieoficjalnie i przedpremierowo także ciiii…jest to, że ślub Basi & Szymona ukaże się w najnowszej książce Bridelle pt. „Projekt nasz ślub” jako jeden z 54  wybranych, spośród zgłoszonych 3000. 

Mamy nadzieję, że przejrzycie zdjęcia do końca i nie będziecie mogli przez ten czas oderwać oczu od monitorów 🙂

Wymagane pola są zaznaczone *

*

*