Karolina + Piotrek – małe, greckie wesele i sesja plenerowa na Santorini

SantoriniBlog-0159

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem plener ślubny na Santorini, myśl, że fajnie by było móc wykonać tam sesję była tylko niewypowiedzianym marzeniem 🙂 Nie przypuszczałem, że nie minie nawet 5 lat od momentu naszej przygody z fotografią ślubną a będzie mi dane nie tylko wykonać tam sesję plenerową, ale także cały reportaż na wyspie Rodos 🙂

Słysząc więc o planach Karoliny i Piotrka, baaardzo starałem się „nie napalać”, ale im bliżej było do ich wrześniowej daty tym większa ekscytacja mi towarzyszyła 🙂 Rozumiem już co czują fotografowie określający się mianem: destination wedding photographer – kiedy stają w nowym miejscu, wśród innej kultury, zwyczajów a mózg aż kipi nowymi kadrami, obrazami, próbując okiełznać inne światło i inny porządek dnia.

Choć sesję plenerową podzieliliśmy na dwa etapy (zachód słońca przy latarni morskiej w Akrotiri oraz wschód słońca w Oia) to wcale nie okazała się ona takim prostym zadaniem. Pomimo, że wrzesień to czas tzw. „low season” o godzinie 9 Oia robiła się tłoczna, komercyjno-turystyczna a moc słońca zabójczo oślepiająca 🙂 Ale chyba jakoś udało się okiełznać temat 😉 Zapraszamy do oglądania!

Wymagane pola są zaznaczone *

*

*